Březen 2009

Můj pokojík =)

15. března 2009 v 16:19 | EXOt |  Mé věci
Zdravím,
tak konečně i já přidávám obrázky svýho pokoje. Nějak mi blbne foťák, tak nečekejte žádný úžas =)
Taky nečekejte 110 BIONICLů, protože mě je narozdíl tady od většiny skoro 15, takže pro mě je sbírání BIONICLů hodně těžký, jelikož je nikdo z rodiny nesnáší. Dokonce i mamka je nějak proti :)

Můj Certavus + design + omluva

14. března 2009 v 18:25 | EXOt |  Mé věci
Zdravím,
tak jste si možná všimli, že jsem změnil záhlavko. Mě se teda moc nelíbí, snad jen ta Ignika, ale musím bejt nějak zajímavej =)

Jo sry, ale nějak nemám na blog moc času....sem hroznej...pište víc komentrů... =)

Vytvořil jsem si vlastního Certavuse, kterýho bych chtěl přihlásit do Mata-Nuiový soutěže!!!
Tady máte obrázky, doufám, že se vám bude líbit. Zbytek najdete zde na bricku =)

http://www.brickshelf.com/gallery/EXOt/MyCertavus/dsc05169.jpg

Tak to je on =)
Líbí se vám? Hlasujte prosím v anketě...a Mata-nuii, dej ho prosím do soutěže =)

http://www.brickshelf.com/gallery/EXOt/MyCertavus/dsc05182.jpg

A jedna "sexy" póza =)

SONBP xD

11. března 2009 v 17:36 | EXOt |  Other
Tak sem dostal dost šílenej nápad xD
Uděláme SONBP - Soutěž o nej BIONICLE pokojík :)
Přihlašte se tady u mě na blogu do komentrů. Zatím nebudu přidávat novinky z důvodu, aby ste si tady tohodle článku všimli :D
Máte čas do konce března, neboť si musíte uklidit v pokoji a to celkem chápu... xD

Nápad + neaktivita

8. března 2009 v 14:23 | EXOt |  Novinky
Zdar,
sry, že sem tu tak dlouho nebyl. Nějak mám i jiný weby a blogy a nestíhám. Jsou ale prázdiny, tak bych chtěl přidat moji sbírku a taky další díl příběhu.

A víte co mě napadlo?:D
Mohli by jsme si vyfotit svoje "pokojíčky(:D)" a pak by jsme si je dali na blogy. To by mohlo bejt supr. Rád bych totiž viděl, kde vzkvétají ostatní blogy :)
Co na to říkáte?:D

Xandros: 1.díl

1. března 2009 v 19:04 | EXOt |  Psané Příběhy
Kdysy dávno jsme byli stvořeni. Stvořeni neskutečnou energií. Energií od Stvořitele. Vznikli jsme na naší planetě, planetě zvané Farusut. Nyní jsme konečně schopni ovládnout vesmír. Nevíme, co na nás čeká. Zato však víme, že se obáváme. Vyslali jsme osm statečných vědců s naší nejmodernější lodí. Xeros, stvořitel ohně. Tangu, stvořitelka vody. Beruis, stvořitel blesku. Tamarhi, stvořitel země. Aristo, stvořitelka větru. Ivens, stvořitel ledu. Kakurs, stvořitel hlíny. A Taukix, stvořitel světla. To je osm vyslanců, které jsme vyslali na strašlivou misi do vesmíru. Mají za úkol objevit to, co nás stvořilo. Jsou to nejmoudřejší bytosti na naší planetě a proto je nazýváme "stvořitely" daného živlu.

***

"Startujeme", řekla Aristo a shlédla naposled svoji rodnou planetu. "Už se těším co všechno poznáme, ale nejvíc se těším, až opět shledám svůj domov", řekl jen hbitě Tamarhi. Tangu zkontrolovala všechny a ujistila se, že se jim nemůže nic stát. Chvíli poté poprvé nahlédly do vesmíru. Věděli, že objevují neznámé...